JASNÁ PÁKA

sobota 08. říjen 2022, 20:00

Koncert je bohužel pro nemoc Petra Váši přesunut na 8.10.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení. Páka a M-klub.

Oficiální prohlášení:

Doba covidová je sice pomalu ale jistě za náma, jenže covid je tu s náma pořád. Na vlastní kůži to pocítil Petr, který dnes natestoval pozitivně a čeká ho pár dní v karanténě. Kvůli tomu jsme nuceni odsunout první dva z našich letošních koncertů, což nás strašně mrzí. 
 
Koncert ve Vysokém Mýtě proběhne 8. října. Lístky na původní datum samozřejmě zůstávají platné. Moc se omlouváme, jenže je to momentálně zcela mimo naši kontrolu. Doufáme, že se uvidíme v náhradních termínech nebo na jednom z našich dalších koncertů. Mějte se hezky! JP a M-klub
 

Legendární Jasná Páka oslaví čtyřicet let klubovým turné. VSTUPENKY.

„Neplánujeme žádnou speciální estrádu, chceme si to prostě užít,“ vzkazují členové kultovní novovlnné formace, která se v současné době na pódiích objevuje jen zcela výjimečně. Jasná Páka v čele s Michalem Ambrožem vystoupí v rámci klubové turné v Praze, Brně, Vysokém Mýtě, Jablonci, Havlíčkově Brodě, Čelákovicích a Březnici u Zlína.

V rámci turné se kapela představí v aktuální sestavě, do které krom frontmana patří také David Koller, Petr Váša, Marek Minárik, Michal Pelant, Radovan Jelínek a zpěvačky Pája Táboříková a Magdaléna Krištofeková. „Chtěl bych srdečně pozvat všechny přátele Jasné Páky na náš výroční koncert k 40. výročí kapely. Ten čas nám tak letí...“ ohlíží se Michal Ambrož.

Posledním počinem skupiny je Černá deska, která vyšla před dvěma lety, je paradoxně jediným oficiálně vydaným nosičem Jasné páky. Ihned po té, co se objevila, vzbudila nadšené recenze a do léty prověřeného repertoáru kapely přidala jak divoké hity jako No  sex, No drugs, tak silnou baladu Konec nočních toulek. Je na místě připomenout, že původní Jasná páka fungovala pouze od roku 1981 do roku 1984 a mezi její nejslavnější písně patří reggae Majolenka či protikomunistická vypalovačka Pal vocuď hajzle. Po té, co se jméno formace objevilo v nechvalně známém likvidačním článku bolševické Tribuny Nová vlna se starým obsahem, se kapela nuceně transformovala v Hudbu Praha. 

Další informace

  • místo konání:M-klub
  • termín konání:sobota 08. říjen 2022, 20:00
  • vstupné:450/500 Kč
  • koupit vstupenky:ONLINE vstupenky
  • akce na facebooku: 
« Září 2022 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři