Z důvodu nařízení vlády je M-klub od 22.10. uzavřen, prozatím do 3.11.

Jednotný postup při změnách u připravovaných akcí VMK:

Přátelé, koncerty Sto zvířat (18.9.), Mňágy a Žďorp (19.9.) proběhnou venku v Amfiteátru M-klubu.

Přátelé, minulý týden jsme sbalili pódium v Amfiteátru a tak si dovolíme k uplynulé letní sezóně napsat pár slov.

V době, kdy je kultura paralyzovaná, si můžete připomenout, jak bohaté bylo kulturní léto M-klubu. Videa z akcí najdete na našem YT kanálu.

VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s. vypisuje výběrová řízení na pracovní pozici: PRACOVNÍK IC.

Město Vysoké Mýto nabízí k prodeji sedačky z Šemberova divadla. Cena dohodou.

Naše společnost Vysokomýtská kulturní se připojuje v celorepublikové iniciativě a ode dneška jsou naše střediska: M-klub, Městská knihovna, Městská galerie, Turistické informační centrum vyzdobeny obrázky duhy. Duha představuje symbol naděje v době pandemie.

Informace o uzavření/otevření budov VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, o. p. s.

Vážení zákazníci VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, vzhledem k vývoji situace jsou od 12. 3. 2020 pozastaveny všechny kulturní, společenské a sportovní akce. Aktuální situace se úzce dotýká také kulturních pořadů VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, o. p. s. S ohledem na to, že se jedná se o zásah vyšší moci, který jsme předem nemohli ovlivnit ani…

Amfiteátr M-klubu na plné obrátky. Bar v Amfiteátru je otevřen pouze při kulturních akcích - koncerty, letní kina, diskotéky a divadla pro děti.

Vážení příznivci M-klubu, v této nelehké době chceme zachovat pozitivní mysl a rádi bychom vyslali příznivcům kultury vzkaz. Ten vzkaz je od samotných umělců a jeho poselství můžete vyslechnout v jednotlivých videích na našem YouTube kanálu. Videa budeme postupně přidávat. Děkujeme za přízeň. M-klub

Pro novou sezónu hledáme pokladní/ho na akce M-klubu. Pracoviště: M-klub & Šemberovo divadlo. Pro bližší informace piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve středu 20. května otevírá M-klub svůj letní Amfiteátr a tak Vás srdečně zveme na posezení v příjemném prostředí. 

« Říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři