Hledáme nové barmany do baru v M-klubu. Pro bližší informace pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi Tě mezi sebou přivítáme.

M-klub ve Vysokém Mýtě podporuje regionální kapely formou uspořádání live stream koncertů. Lokální umělci nemají prostředky z běžných koncertů a tak jim vybrané peníze pomůžou např. vydělat si na nájem na zkušebnu, pořídit si struny nebo paličky.

V době, kdy je kultura paralyzována, Vám chceme prostřednictím videí nabídnout medailonky kujebáckých osobností. Videa najdete na našem YouTube kanálu.

Z důvodu nařízení vlády je M-klub od 22.10. uzavřen do odvolání.

Jednotný postup při změnách u připravovaných akcí VMK:

Přátelé, koncerty Sto zvířat (18.9.), Mňágy a Žďorp (19.9.) proběhnou venku v Amfiteátru M-klubu.

Přátelé, minulý týden jsme sbalili pódium v Amfiteátru a tak si dovolíme k uplynulé letní sezóně napsat pár slov.

Stánek se svařákem bohužel od neděle 27.12. opět do odvolání uzavřen.

V době, kdy je kultura paralyzovaná, si můžete připomenout, jak bohaté bylo kulturní léto M-klubu. Videa z akcí najdete na našem YT kanálu.

Ať se Vám vše daří a hlavně to zdraví. Doufáme, že Vám v roce 2021 připravíme co nejvíce kulturních zážitků. Děkujeme všem za letošek a budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v příštím roce. #mklub

VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ, o. p. s. vypisuje výběrová řízení na pracovní pozici: PRACOVNÍK IC.

Město Vysoké Mýto nabízí k prodeji sedačky z Šemberova divadla. Cena dohodou.

Naše společnost Vysokomýtská kulturní se připojuje v celorepublikové iniciativě a ode dneška jsou naše střediska: M-klub, Městská knihovna, Městská galerie, Turistické informační centrum vyzdobeny obrázky duhy. Duha představuje symbol naděje v době pandemie.

Informace o uzavření/otevření budov VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, o. p. s.

Vážení zákazníci VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, vzhledem k vývoji situace jsou od 12. 3. 2020 pozastaveny všechny kulturní, společenské a sportovní akce. Aktuální situace se úzce dotýká také kulturních pořadů VYSOKOMÝTSKÉ KULTURNÍ, o. p. s. S ohledem na to, že se jedná se o zásah vyšší moci, který jsme předem nemohli ovlivnit ani…

Amfiteátr M-klubu na plné obrátky. Bar v Amfiteátru je otevřen pouze při kulturních akcích - koncerty, letní kina, diskotéky a divadla pro děti.

Vážení příznivci M-klubu, v této nelehké době chceme zachovat pozitivní mysl a rádi bychom vyslali příznivcům kultury vzkaz. Ten vzkaz je od samotných umělců a jeho poselství můžete vyslechnout v jednotlivých videích na našem YouTube kanálu. Videa budeme postupně přidávat. Děkujeme za přízeň. M-klub

Pro novou sezónu hledáme pokladní/ho na akce M-klubu. Pracoviště: M-klub & Šemberovo divadlo. Pro bližší informace piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve středu 20. května otevírá M-klub svůj letní Amfiteátr a tak Vás srdečně zveme na posezení v příjemném prostředí. 

« Červen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři