Reference

 

V této rubrice můžete najít články a další odkazy o dění v M-klubu. Jedná se o archiv informací.

"M-klub je nejlepší klub v republice." 
(Radim Hladík, Blue Effect, 22.10.11)
"V mejtským M-klubu se hraje senzačně a už se tam zase těším." (Martin Kraus, Krausberry)
"Nejlepší osvětlení na tuzemské klubové scéně je v M-klubu." 
(Jan Nožička, fotograf, 29.3.13)
"Včerejší Mejto báječné! Děkujeme za přízeň a podporu neutuchající během celého koncertu!" (Petr Fiala, Mňága a Žďorp, 20.12.2014)
"Dnes ve Vysokém Mýtě jsme hráli s 518 a přestože to ze začátku nevypadalo, nakonec přišlo hodně lidí a koncert jsem si parádně užil, pro mně osobně to byl nejlepší koncert tohoto léta! Díky pořadatelům, Láďovi, Mike T, Matějovi H, Lávovi a Vaškovi! Paráda. Akci Týden hudby doporučuji všem!" (Adam Koller, 25.8.2014)

 

"Každý, kdo si koupil vstupenku na koncert ve Vysokém Mýtě, přispěl rodičům malé Veroniky Gožďálové, která má od narození dětskou mozkovou obrnu. Rodiče musí každoročně shánět nemalé částky na ozdravné pobyty, které zvyšují šance, že bude Verunka normálně chodit. Celý výtěžek ze vstupného, částka 122 500 Kč, byl slavnostně předán rodičům. Dalších 7 869 Kč přidala ZUŠ Vysoké Mýto a dobrovolní dárci. Dohromady tedy Verunka získala 130 369 Kč. Děkujeme neziskové organizaci Hudba pomáhá a…

Dan Bárta a Hudba pomáhá - výtěžek 81 150 KčV pátek 5. 12. proběhl v M-klubu ve Vysokém Mýtě druhý koncert letošního benefičního festivalu Hudba pomáhá. Pro handicapovaná dvojčata Petru a Renátu zazpíval výbornýDan Bárta se skupinou Illustratosphere. Jednalo se o skvělý intimní koncert, který potěšil především náročnější posluchače. Díky prvnímu benefičnímu koncertu v Morašicích a díky koncertu Dana Bárty činí aktuální výtěžek úžasných 81 150 Kč. Další dva benefiční…

VYPRODANÉ ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014 V sobotu 15. listopadu 2014 proběhl v M-klubu velkolepý koncert tří kapel v rámci ARAKAIN DYMYTRY TOUR.Koncert byl týden dopředu vyprodaný a na diváky čekala nevídaná show, podpořená speciální scénou, kterou si kapely do Mýta přivezly. Jednalo se o 4,5 hodiny dlouhý program, na konci kterého pak Dymytry a Arakain zahráli společné skladby. Děkujeme za přízeň! Fotky z koncertu najdete ZDE.

V pátek 7. listopadu proběhl výborný koncert Luboše Pospíšila a 5P. Kapela zahrála na Klubové scéně poprvé a přivítal ji zaplněný sál. Moc děkujeme za přízeň všem zúčastněným :) Fotky od I.Krejzy najdete ZDE.

V sobotu 25. října proběhl tradiční Bubenický festival Vysoké Mýto. Akce měla týden dopředu vyprodáno, takže vysokomýtský M-klub hostil bezmála 500 hudebních příznivců. Hlavními tahouny akce byli Gavin Harrison z Velké Británie a Mike Terrana z USA. Oba hráči patří mezi světovou elitu, o čemž všechny přesvědčili při svých vystoupeních. Dále na festivalu vystoupila česká a slovenská bubenická špička ve složení: Emil Frátrik, Luboš Pavlík, Patrik Sas, Lukáš Doksanský a…

Moc děkujem všem příznivcům, kteří v sobotu 11. 10. navštívili koncert Jasný páky v M-klubu. Byl to opravdu skvělý koncert s playlistem o 28 písních, což je úctyhodné. Fotografie od Ivana Krejzy najdete ZDE. Děkujeme za přízeň. M-klub

Fotky najdete ZDE. V pondělí 25. 10. byl festival Týden hudbyzahájen koncertem Guy-G z České Třebové a po něm vystoupila hvězda tuzemská rapové scény, Vladimir 518 s kapelou, ve které hraje např. Adam Koller, Mike T nebo LA4. Koncert navštívilo přes 500 diváků. Bubeník Adam Koller o koncertě na Týdnu hudby napsal: Dnes ve Vysokém Mýtě jsme hráli s 518 a přestože to ze začátku nevypadalo, nakonec přišlo hodně lidí…

V pátek 3. 5. 2013 proběhl na Klubové scéně M-klubu výjimečný koncert zpěvačky Moniky Načevy a kytaristy Michala Pavlíčka. Den poté zde vystoupil přední tuzemský bubeník Miloš Meier(BSP, Michal Pavlíček, Noid) s bubenickou show - Drumming Syndrome. Fotky z těchto akcí najdete ZDE. 

V sobotu 16. 3. 2013 se v M-klubu ve Vysokém Mýtě konal jedinečný dvojkoncert Vypsané fiXy a Mňágy & Žďorp. Tento koncert byl do posledního místa vyprodaný a měl více než výbornou atmosféru. Děkujeme partnerovi koncertu, kterým byla firma Tvarmetal aVám děkujeme za přízeň! Fotky od I.Krejzy najdete ZDE.

9. 3. 2013 se na Klubové scéně odehrál křest CD a videoklipu domácí kapely Dědovy blechy. Večer zahájili vynikající Rebel Nation s novou posilou v podobě baskytaristy Tomáše Kopeckého a hrálo jim to opravdu skvěle. Poté následovaly Dědovy blechy, jejichž koncertní set byl doplněn o starší písně, ve krerých hostovaly zpěvačky Áňa a Krista, Hanka na basu a Láďa na foukačku.ZDE najdete fotky. ZDE písně z nového CD.

V Šemberově divadle byly 7. března večer slavnostně předány. Výroční ceny města Vysokého Mýta za rok 2012. Během večera vystoupilo Saxofonové kvarteto ZUŠ Vysoké Mýto pod vedením Jaroslava Prudiče. Exkluzívním hostem večera byla Věra Vybíralová - účastnice pořadu Česko Slovensko má talent. Slavnostní večer doplnily scény vysokomýtských ochotníků. Večerem provedl moderátor Karel Telecký. Fotogalerie.

V sobotu 23.2.13 proběhl v M-klubu výborný koncert kapely Krausberry. Zazněly hity jako Horoskop, Můstek, Starý časy, přijel autobus ortodoxních fanoušků z Poličky a atmosféra byla prostě skvělá. Děkujeme za přízeň. Fotky od Ivana Bllemby Krejzy najdete ZDE. Vojta S.

V sobotu 8. prosince se v M-klubu konal koncert zpěváka Dana Bárty a beat boxera En.drua. Jednalo se o skvělé vystoupení plné brzprostředních improvizací. Děkujeme za přízeň. Fotky od I.Krejzy najdete ZDE.

V pátek 30.11.12 se na Klubové scéně uskutečnil vynikající koncert Kurtizán z 25. Avenue. Kdo nedorazil, dozajista prohloupil. Všechny fotky od iKrejzy najdete ZDE.

Děkujeme za Vaši účast na posledním pátečním večeru festivalu Hudba pomáhá. Též děkujeme Fast Foodu a Skylinu za skvělé koncerty. Na třech koncertech letošní Hudby jsme vybrali více než 56.000 Kč! Tuto částku nám Nadace Divoké Husy zdvojnásobí, takže celkem výtěžek činí 112.000 Kč, což je úžasné! Moc děkujeme za podporu této akce a o dalším průběhu Vás budeme informovat! Fotogalerie ZDE. Vojta S., za NO PASIVO o.s.

V sobotu 17. 11. proběhl v M-klubu ve Vysokém Mýtě úžasný koncert Kamila Střihavky s kapelou Leaders. Vystoupení mělo skvělou atmosféru a sál byl takřka do posledního místa zaplněn. Kompletní fotogalerii najdete ZDE. Děkujeme Vám za přízeň. Vojta S.

Děkujeme za skvělá vystoupení na 1. ročníku folkové přehlídky Kujebácký kvítko. Také děkujeme za hojnou účast. Jelikož byl letošní ročník přehlídky vydařený, pravděpodobně si ji za rok zopakujeme. Fotky od Ivana Krejzy najdete ZDE.

V sobotu 27. 10. 2012 se Vysoké Mýto stalo středem vesmíru pro bubeníky z celé České republiky. Uskutečnil se zde již druhý ročník Bubenického festivalu, který lákal jmény jako: Dave Elitch (USA), Craig Blundell (UK), Martin Vajgl, Miloš Meier, Dalibor Mráz, Pepa Cigánek, Dano Šoltis, Markéta Mazourová nebo Vaico Deczi. Dále byly vylosovány bubenické ceny za více než 230.000 Kč. Moc Vám děkujeme za přízeň. Velký dík patří spolupořadatelům, všem…

V pátek 12. 10. proběhl na Klubové scéně M-klubu opravdu skvělý koncert Laca Decziho a Celuly New York. Tento koncert byl do posledního místa zaplněn a patřil k těm nejvydařenějším v historii klubu. Děkujeme Vám za přízeň! Fotky od I.Krejzy ZDE. Vojta S

Od pondělí 27. do pátku 31. srpna probíhal na náměstí Přemysla Otakara II. již třináctý ročník hudebního festivalu Týden hudby. Jednalo o pět žánrových večerů, na kterých vystoupily hvězdy jako Blue Effect, Michal Hrůza, Vltava, Květy nebo Pub Animals. Letošní ročník se může pyšnit rekordní účastí. Například na koncertě Blue Effectu bylo okolo dvou tisíc posluchačů. Děkujeme za Vaši přízeň a děkujeme také hlavnímu partnerovi festivalu, firmě Ecos Choceň s.r.o. …

V úterý 29.5. proběhl na Klubové scéně pořad NA STOJÁKA s Richardem Nedvědem, Karlem Hynkem a Dominikem Heřmanem Lvem. Jednalo se opravdu o skvělý komediální večer, který na podzim určitě zopakujeme. Děkujeme za přízeň! Fotky od I.Krejzy ZDE Vojta S.

4.5.2012 se v Šemberově divadle uskutečnil nádherný koncert Anety Langerové v rámci turné "Pár míst". Vystoupení mělo úžasnou atmosféru a diváci měli možnost slyšet průřez skladbami ze všech alb Anety Langerové, které zazněly v podání smyčcového tria a za doprovodu klávesisty. O tom, že měl koncert opravdu výbornou atmosféru, svědčil i druhý vyžádaný přídavek, na který nebyla Aneta ani kapela připravena :) Děkujeme za Vaši přízeň. Fotky od I.Krejzy najdete…

V pátek 20.4. se na Klubové scéně odehrál jeden z nejvydařenějších koncertů v historii klubu. Pro zaplněné hlediště nejprve zahrála výborná kapela Do větru ze Svitav a dále následoval vynikající koncert Roberta Křesťana s Druhou trávou. Moc děkujeme za Vaši přízeň! Zde najdete fotky od I.Krejzy. Vojta S.

13. a 14.4. proběhly na Klubové scéně Městského klubu dva úspěšné koncerty. Ten první zahájil Bigband ZUŠ VM pod vedením Jardy Prudiče a dále vystoupil PIRATE SWING Band, který vynikajícím vystoupením nenechal nikoho pochybovat o své "světovosti". Sobotní koncert byl ve znamení punku a vystoupili hoši z kapely Roz2ka na 3,5 Jacka a pardubičtí Volant, kreří pokřtili své nové CD. Děkujeme se Vaši přízeň! ZDE najdete fotky.

Divadelní Společnost Josefa Dvořáka představila ve středu 11.4. v Šemberově divadle hru s názvem S Pydlou v zádech. V této legendární inscenaci se v hlavních rolích představil Josef Dvořák a Markéta Hrubešová. Jednalo se opravdu o brilantní komedii, která sklidila bouřlivé ovace, o než se postarali diváci vyprodaného Šemberova divadla. ZDE najdete fotky od I.Krejzy.

V úterý 27.3. proběhl v Šemberově divadle koncert české legendy Václava Neckáře a jeho kapely Bacily. Jednalo se o skvělý koncert nabitý energií, který umocňoval výborný zvuk a propracovaná světelná projekce. 

Mňága a Žďorp, 25 let, Klubovka, 300 lidí, skvělý koncert, fotky ZDE, video brzy! ...Vojta Sedláček

V sobotu 28. ledna na "Klubovce" zahrála legendární kapela Visací zámek. Moc děkujeme za hojnou účast! Klub praskal ve švech a atmosféra byla více než dobrá. Zde najdete fotky od I.Krejzy. Vojta S.

Koblížc! a Mother´s? VYPRODÁNO!!! V neděli 25. a v pondělí 26.12. se na Klubové scéně konaly vánoční besídky. První byla v duchu rockové hudby a vystoupili na ní výborní mladí AC/DC Revival z Litomyšle, Maruško mám Tě rád 3045 též z Litomyšle a domácí legenda Chlapi z práce s.r.o. Pondělní besídka byla věnována mladým lidem a vystoupila na ní zřejmě nejoblíbenější teenagerovská kapela Koblížc!. Další hvězdou večera byli, takřka domácí, …

Vážení příznivci M-klubu, moc děkujeme za Vaši účast na sobotním koncertě UDG, W.A.F. a BroumBandu. Klub praskal ve švech a atmosféra byla výborná! ZDE najdete fotky.

První prosincovou sobotu se konal poslední koncert festivalu Hudba pomáhá. V roce 2011 byly tři koncerty věnovány Michalu Divišovi, který trpí tzv. Nemocí motýlích křídel. Pro tuto bohulibou činnost bylo vybráno 40.000 Kč, které poslouží na nákup trojkolky s elektropohonem pro Michala. Festival pořádal M-klub, NO PASIVO o.s., DJ Mark, DJ Norris, Stolen lives a dobrovolníci z V.M. Vše o festivalu najdete ZDE.

Na konci listopadu přijela do M-klubu vynikající ostravská kapela Buty. Fotky z tříhodinového koncertu, při kterém došlo i na pověstný JUKEBOX But, najdete ZDE.

V magické datum se v Šemberově divadle v Vysokém Mýtě odehrál koncert vynikajícího Tomáše Kluse a Jiřího Kučerovského. Jednalo se o výborné, poctivé, tříhodinové vystoupení, které bylo plné improvizací a humoru. Navíc vše bylo okořeněné tím, že sál divadla byl do posledního místa vyprodaný. Fotky najdete ZDE.

Na státní svátek se v M-klubu konal také svátek všech bubeníku z celé ČR. Od 13:00 do 00:00 probíhala jednovlivá vystoupení na Klubové scéně a na společenském sále. Festival moderoval Martin Vajgl a vystoupili bubenické hvězdy jako F.Honig, M.Meier, Š.Smetáček, M.Dvořáček, K.Kryšpín a spousta dalších. Fotky najdete ZDE a video ZDE.

Takřka po roce se k nám vrátili Blue effecti a co říci k tomuto koncertu? Narvaný klub, výborná show a pan Radim Hladík vše završil slovy: "Klubová scéna M-klubu je nejlepší klub v republice" (tato slova byla autorizována samotným mistrem R.H.). Fotky najdete ZDE.

Zahájení sezóny 2011/2012 na Klubové scéně proběhlo ve velkém stylu vyprodaným koncertem vynikajících popových kapel Charlie Straight a Mother´s Angels. Fotky z koncertu najdete ZDE.

M-klub navštívila legendární Mňága a dokázala vyprodat Klubovou scénu. Jednalo se opravdu o vynikající koncert s hity jako Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo, Některé otázky už si prostě nekladu. Fotky nazdete ZDE. Video ZDE. Článek z MF DNES ZDE.

V sobotu 26.2. se na Klubové scéně odehrál koncert rockové legendy Katapultu. Kdo přišel, určitě nelitoval. Olda Říha se svými mladými spoluhráči, Andym a Ondřejem, skvěle rozproudili publikum a nikoho ani na chvíli nenechali zapochybovat o svých kvalitách. Fotky z koncertu najdete ZDE.

Nový rok začal v M-klubu koncertem legendární kapely Krausberry! Jednalo se o opravdu výborný koncert, na kterém zazněly mimo jiné hity jako Sluneční hrob, Starý časy nebo Můstek. Fotky a video z akce najdete zde.

Do M-klubu zavítala přední česká interpretka Lenka Dusilová se svým triem. Zde najdete fotky a video z akce. 

M-klub navštívili Blue effecti a kdo v sobotu přišel, ani na chvíli nemohl zapochybovat o kvalitách této české rockové legendy. Celý článek s rozhovorem a fotkami najdete ZDE. Video s rozhovorem ZDE. Frontman Honza Křížek o nás napsal: M Klub ve Vysokém Mýtě je fakticky moc příjemný místo s dobrým zvukem, zázemím a lidmi kolem něj. Vlastně nepíšu, že se jedná o jeden z nejlepších současných klubů u nás jenom…

M-klub přívítal úžasné Toxique s novou deskou, po kterých vystoupili místní W.A.F. Kdo přišel, určitě nelitoval. Vyprodaný M-klub, křest desky, skvělá show Toxíků a after party s W.A.F. Fotky z koncertu ZDE. Díky Ivanu Krejzovi! Článek o tomto koncertě z MF DNES ZDE.

Rozhovor s excelentmím kytaristou Zdeňkem Bínou a minireport z akce v podání Vojty Sedláčka z M-klubu. Čtěte ZDE. Videoreportáž z akce najdete ZDE (točili filmaři Gleyan II z Chocně). Článek z MF DNES ZDE

Článek o vystoupení Ivana Ženatého v Šemberově divadle ve Vysokém Mýtě najdete ZDE.

Zhodnocení koncertu a velký rozhovor s Oldou Říhou najdete ZDE. Rozhovor připravila Andrea Štolbová z regionálních novin Trs.

Článek o vystoupení Noemy Erby, Miguelangela Cavalcanti a Daniela Štulpy najdete ZDE.

jarmarky logo2

« Duben 2024 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Projekty

  • bubenicky festival logo

  • hudbapomaha


Partneři